0
Голема чинија за овошје од бамбус
Avaiability: in stock

Матерјал: Бамбус

Шифра на производ: 2954

Product Description

Матерјал: Бамбус

Шифра на производ: 2954

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Голема чинија за овошје од бамбус”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Tags: , ,
x
X