0
ЛЕД НЕОНКА СО ДРЖАЧ
Avaiability: in stock

Димензии: 60цм
Шифра на производ: 7858
Димензии: 120цм
Шифра на производ: 7859

Product Description

Димензии: 60цм
Шифра на производ: 7858
Димензии: 120цм
Шифра на производ: 7859

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЛЕД НЕОНКА СО ДРЖАЧ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Tags: , ,
x
X