0
СИЈАЛИЦА ТЕСНО ГРЛО
Avaiability: in stock

Јачина: 40w – 60w
Шифра на производ: 1454

Product Description

Јачина: 40w – 60w
Шифра на производ: 1454

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СИЈАЛИЦА ТЕСНО ГРЛО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Tags: , ,
x
X