0
Керамички нож
Avaiability: in stock

Матерјал: Керамика


Шифра на производ: 8367

Product Description

Матерјал: Керамика


Шифра на производ: 8367

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Керамички нож”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Tag:
x
X