0
Шприц за торта 1/2
Avaiability: in stock

Матерјал: ПВЦ


Шифра на производ: 7473

Product Description

Матерјал: ПВЦ


Шифра на производ: 7473

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шприц за торта 1/2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Tag:
x
X